Fejléc grafikai elem
2024-01-15

Gyártástámogató mérnök

Székesfehérvár – #9094

Nemzetközi gyártó partnerünk csapatába keresünk

Gyártástámogató mérnök kollégát

Feladatok:
  • Felépítmények tervezése, fejlesztése a vonatkozó szabványok ismeretében
  • Költségcsökkentési megoldások kidolgozása, bevezetése
  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása, felmerülő problémák gyors megoldása
  • BOM listák készítése, karbantartása és gyártáskönyveléssel való egyeztetése
  • Kapcsolattartás az egyes társosztályokkal, belga vezetőséggel, beszállítókkal és engedélyező hatóságokkal
  • Bevezetésre kerülő alkatrészekhez műszaki dokumentációinak készítése
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat termelő vállalatnál
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 3D tervezőprogramban való jártasság
  • 2D rajzprogram ismerete
  • Különböző gyártási technológiák ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • „Out of the box” gondolkodás
Előnyök:
  • Felépítménygyártásban szerzett tapasztalat
  • SolidWorks és AutoCad ismeret
Amit kínálunk:
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Hűségbónusz
  • Munkatárs ajánló program
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzési hely: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -