Fejléc grafikai elem
2024-03-13

Gyártástámogató mérnök

Székesfehérvár – #9171

Folyamatosan fejlődő, stabil magyar nagyvállalati hátterű, nívós partnercégünkhöz keresünk kollégát

Gyártástámogató mérnök pozícióba

Feladatok:
  • Termelési folyamatok optimalizálása, mérnöki támogatás nyújtása az üzemben
  • Új projekt termelési folyamatának beindítása, megvalósíthatóság vizsgálata
  • Műszaki egyeztetések a vevővel
  • Új technológiák felmérése, döntés-előkészítés
  • Új munkaállomások elrendezésének felülvizsgálata
  • Veszteségek okainak feltárása, javító intézkedések meghatározása
  • Műszaki kalkulációk készítése
  • A termelés hatékonyságát növelő projektek kezdeményezése, megvalósítása
  • A gyártásban dolgozó kollégák szakmai oktatásának megszervezése és megvalósítása
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat termelő vállalatnál, preferáltan lemezmegmunkálás, hegesztés terletén
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Határozott személyiség
  • Kiváló szervezőképesség
Előnyök:
  • Hegesztőmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Cafeteria és jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
  • Jó munkahelyi légkör, stabil céges háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi Tájékoztató

- - apply_form - -