Fejléc grafikai elem
2023-11-02

Tervező villamosmérnök

272, Székesfehérvár – #9049

Prémium minőségű, luxus kategóriás termékeket gyártó nemzetközi partnerünk csapatába keresünk

Tervező villamosmérnök kollégát.
A munkarend rugalmasan alakítható.

Feladatok:
  • Gyártás támogatása és optimalizálása
  • Elektromos tervek és rajzdokumentáció készítése
  • Elektromos rendszerek kiépítésében való részvétel, kollégák támogatása
  • Az elektromos rendszereken belül felmerülő hibák feltárása és elhárítása
  • Járműipari termékek és technológiák rendszerbe integrálása, tesztelési tevékenységek támogatása
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 1-2 év tervezési és kivitelezési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapos ismeretek vezérlés, erős- és gyenge áramú berendezések területén
Amit kínálunk:
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Hűségbónusz
  • Munkatárs ajánló program
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató