Fejléc grafikai elem
2024-07-04

Operátor

Újhartyán – #9311

Újhartyánra keressük új operátor munkatársainkat

Szendvicspaneleket gyártó partnercégünkhöz keressük új kollégáinkat határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:
  • Manuális munkafolyamatok elvégzése szendvicspanel gyártó gépsoron

  • A gyártással összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése

  • Részvétel a napi és heti karbantartási feladatok elvégzésében

  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása (12 órás műszakok , havi átlag 15 munkanap)

  • Megbízhatóság

  • Önálló munkavégzés

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör

  • Cafeteria

  • Munkábajárás támogatás nettó 30 Ft/km vagy céges buszjárat Cegléd irányából (Cegléd, Ceglédbercel, Nyáregyháza, Pilis, Dánszentmiklós, Újlengyel, Albertirsa)

  • Cégcsoporton belüli fejlődési lehetőség

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Újhartyán

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató