Fejléc grafikai elem
2021-03-30

Targoncavezető

270, Miskolc – #7656

Targoncavezető munkakörbe keresünk munkatársakat világhírű miskolci partnercégünkhöz

Feladatok:
  • anyagmozgatás
  • áruátvétel, áru összekészítés
  • komissiózás
  • előírások betartása
  • leltározás
  • a raktári rend fenntartása
Elvárások:
  • általános végzettség
  • több műszakos munkarend
  • érvényes targoncavezetői engedély (3312,3313,3324)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség
  • rugalmasság
  • alkalmazkodás
Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • versenyképes alapbér
  • műszakpótlék
  • szezon- és hűségbónusz
  • hosszú távú, bejelentett, stabil munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai és személyes fejlődés, képzési lehetőségek
  • tiszta, rendezett, színvonalas munkakörnyezet
  • munkába járás támogatás
Munkáltató profilja:
  • Magyarország legjelentősebb elektromos kézi és kertiszerszám gyártó cége
Egyéb:
  • munkavégzés helye: Miskolc
  • foglalkoztatás módja: munkaerő-kölcsönzés
Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató