Fejléc grafikai elem
2021-06-23

Tesztmérnök

272, Székesfehérvár – #7783

Tesztmérnök

100%-ban magyar tulajdonú, 3 országban, 11 telephellyel működő nívós partnercégünk székesfehérvári központjába keresünk kollégát

Feladatok:
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel: termék, teszterek szoftveres és hardveres fejlesztése(tesztberendezések gyártásához szükséges inputok meghatározása)
  • Fejlesztési dokumentációk, specifikus dokumentációk és utasítások készítése
  • Tesztprogramok fejlesztése, tesztautomatizálás
  • Beágyazott rendszerek programozása (uC programozás)
  • Gyártó és gyártósori mérőeszközök szoftver és hardver módosítása
  • Vevőtől beérkező teszterek üzembe helyezése, üzemeltetése
  • Tesztelési folyamatok optimalizálása
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • A gyártás során fellépő elektronikus jellegű problémák analizálása, hibák elhárítása és ezek riportálása
  • A folyamatok és termékek fejlesztésének műszaki támogatása, szakmai irányítása
  • Árajánlatok készítése, műszaki alternatívák kidolgozása a társosztályokkal együttműködve
  • Műszaki alternatívák kidolgozása; technológiai számítások, tervezések végzése
  • Beszállítókkal, társosztályokkal történő kapcsolattartás
Elvárások:
  • Gyártó cégnél szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Társalgàsi szintű aktív angol nyelvtudás
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Projektszemlélet, gyakorlatias, kreatív gondolkodásmód
  • Önállóság, terhelhetőség, precizitás
Előnyök:
  • C# programozásban szerzett tapasztalat
  • Elekronikai terület iránti érdeklődés

Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Munkáltató profilja:

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -