Fejléc grafikai elem
2023-11-23

Junior Villamosmérnök

272, Székesfehérvár – #9072

Frissdiplomás mérnökként keresed a lehetőségeidet a munka világában? Még tanulmányokat folytatsz, de szeretnél szakmai tapasztalatra szert tenni? Ez a lehetőség Neked szól!

Nagyméretű hegesztett szerkezetek gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk csapatába keresünk Junior villamosmérnök kollégát

Feladatok:
  • Áramfejlesztő berendezések kapcsoló és vezérlő egységeinek gyártásba vitele
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése
  • Villamostervezési munkákban részvétel
  • Dokumentáció készítése, feldolgozása
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség, vagy még folyamatban lévő tanulmányok
  • Frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, talpraesett személyiség
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Stabil céges háttér
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató